(044)332-14-00
(073)365-14-00
(099)365-14-00

Отримуємо та відправляємо ваші пристрої поштою

Сервисный центр "ОДА Сервис"

Якщо ви живете не в Києві і за вашим місцем проживання немає сервісних центрів, які готові взятися за складний ремонт або ремонт екзотичної техніки, сміливо можете звертатися до нас. Все що вам для цього потрібно, це зателефонувати по одному з номерів, які вказані на сайті (або скористатися месенджерами, кнопки на які теж вказані) і дати коректний опис моделі вашого пристрою та несправності, наприклад:

  1. Діагностичний планшет MaxiSys
  2. Модель MS908Pro
  3. Не реагує на натискання + погано заряджається.

Це приклад вашого звернення, почувши або прочитавши який менеджер дасть вам виразну відповідь про ваші подальші дії. Зазвичай все обмежується тим, що вам дають контактні дані на кого і куди треба відправити ваш пристрій і, після того, як ми його отримаємо, вам буде повідомлено номер акта прийому вашого пристрою на діагностику.

Також дуже часто буває, що людині дешевше і зручніше відправити нам свій пристрій поштою, навіть якщо він живе в Києві, наприклад, якщо це досить габаритний і важкий предмет. У цьому випадку теж зручніше найняти кур’єра Нової Пошти та оформити адресну доставку. Звичайно всі витрати на відправку-доставку ви берете на себе. Ще дуже істотний момент, щоб ми вас зайвий раз не запитували що й навіщо, в посилку вкладайте лист з описом проблем та несправностей, це економить наш і ваш час)

Сервисный центр "ОДА Сервис"