(044)332-14-00
(073)365-14-00
(099)365-14-00

Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків Samsung, Acer, HP, Dell, Lenovo, Sony, Xiaomi, Asus, Macbook, MSI в Киеве.

Гальмує, довго завантажується ноутбук? Можливо потрібна програмна профілактика, але іноді такі симптоми можуть вказувати на апаратну несправність ноутбука. У нашому сервісному центрі в Києві на Позняках, ми проведемо безкоштовну діагностику та усунемо проблему в найкоротші терміни.
Сервисный центр "ОДА Сервис"
Бракує оперативної пам'яті? Ми допоможемо Вам визначитись із вибором оптимального обсягу оперативної пам'яті та встановимо її. Може здатися, що може бути простішим, ніж установка оперативної пам'яті в ноутбук, але скрізь є нюанси. Наприклад, несумісність вашої оперативної пам'яті з новою, яку ви купили, ноутбук може не завантажуватися або працювати нестабільно. Іншим нюансом може стати те, що в багатьох нових і бюджетних моделях ноутбуків для того, щоб замінити оперативну пам'ять, потрібно повністю розібрати ноутбук. Це завдання часом виявляється досить складним для користувача і, як наслідок, призводить до поломки пристрою.
Сервисный центр "ОДА Сервис"
Бажаєте, щоб система завантажувалася швидко і програми відкривалися миттєво? Тут на вибір виробники пропонують цілий калейдоскоп із SSD дисків. Цей ринок знаходиться в постійному розвитку і пропонує моделі з різними обсягами і, відповідно, цінами. Ми допоможемо Вам вибрати оптимальний для вас варіант, встановимо його у Ваш ноутбук, перенесемо Вашу операційну систему на новий SSD або, що краще, встановимо та налаштуємо все з «нуля».
Розбитий, залитий рідиною, екран ноутбука? Замовимо Вам новий та встановимо, будете здивовані швидкістю виконаної роботи. Якщо пропало підсвічування, теж не біда, в більшості випадків вистачає заміни інвертора, але є такі матриці, де це не можливо. У разі здійснюється лише їх заміна. Чи не заряджається ноутбук? Причина може бути як у зарядному пристрої, так і в самому ноутбуці, ремонт може складати роботи від заміни гнізда заряду до відновлення ланцюга живлення. Якщо до Вашого ноутбука потрапила рідина, Вам необхідно зробити дві дуже важливі речі:

1. Негайно вимкнути ноутбук і від'єднати акумулятор, звичайно якщо знімний акумулятор, останнім часом це велика рідкість.

2. Якнайшвидше віднести до найближчого сервісного центру.

В жодному разі не намагайтеся його сушити самостійно. Вода – це вбивця будь-якої електроніки, тим більше такої складної як ноутбук! Запам'ятайте, від того як швидко Ви відреагуєте, безпосередньо залежить вартість ремонту ноутбука. При попаданні рідини насамперед страждає клавіатура. Будьте готові здебільшого до її заміни. Ця запчастина не ремонтується.
Ноутбук шумить, перегрівається та вимикається після запуску «важких» програм чи ігор? Причина швидше за все в тому, що його час «почистити», провести профілактику системи охолодження. Робити її рекомендується мінімум один раз на рік, а якщо Ви працюєте в приміщенні де багато пилу, або в екстремальних умовах, то будьте впевнені, що на радіаторній решітці накопичилося багато пилу і вона утворила так звану «шубу». У таких випадках порушується циркуляція повітряних потоків у ноутбуці, і він перегрівається швидше. Рекомендований інтервал проходження профілактики раз на 6-7 місяців. Через перегрів є дуже великий ризик виходу з ладу відеокарти або північного мосту. Це дуже дорогий ремонт із-за високої ціни комплектуючих та складності роботи.
Сервисный центр "ОДА Сервис"
Якщо виникають проблеми із зображенням (артефакти, смуги, заливка екрана одним кольором та інше), то, швидше за все, потрібна заміна відеочіпа. Наші інженери зможуть виконати його заміну в ноутбуці за короткий термін і з гарантією на виконану роботу. В наш час дуже активно розвивається система «хмарних» технологій, але, на жаль, більшість людей або не знають про них, або не користуються. У результаті вся важлива інформація, чи то особистий фотоархів, документи, дипломні роботи і т.д., знаходиться на одному єдиному жорсткому диску. Ні для кого не є таємницею, що жорсткі диски виходять з ладу навіть без механічного впливу та вся інформація може бути втрачена. Наші фахівці займаються відновленням інформації навіть із фізично пошкоджених жорстких дисків.